André de Québriac

Dobré místo, kde se ptát, pokud chcete rekonstruovat 1. polovinu 14. století.
Uživatelský avatar
Kain
Příspěvky: 283
Registrován: pon zář 29, 2008 12:05 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: André de Québriac

Příspěvek od Kain » pon bře 02, 2009 2:11 pm

Maršálek píše:... také jsou letos v módě voskové destičky, šatové spony, prsteny, špendlíky, stříbrné groše a další nezbytnosti :lol:
Chceš říct loni, Maršálku:-) Bohužel jsem zjistil, že na jednu ruku se vejde omezené množství prstenů:-( Ale jinak chválím, jak prosazuješ do módy zrovna to, co tak vesele prodávám. Domluvíme se, co bude v módě letos, až se vrátím z nákupů:-)
Kdo nemá meč, ať prodá plášť a koupí si ho.
- Ježíš Nazaretský, Lukáš 22:36

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: André de Québriac

Příspěvek od Maršálek » pon bře 02, 2009 4:34 pm

:wink:

Zpět k Andrému, který je v této diskuzi tím, kolem kterého se to točí :wink: Z některých příspěvků vyznívá, jakože změnit je třeba všechno. To si ale nemyslím. Obměnil bych časem boty, ale jinak je to OK a spíše o vylepšování, což děláme všichni v rámci přirozeného vývoje a narůstajících potřeb. Je na každém z nás, kam až chce zajít.
Píšu to proto, že když zpětně čtu některé příspěvky (Richardovi a možná, ehm i své), mám pocit, že jsme vlastně strhali dotyčnému všechno a on se půjde zastřelit, respektive sekne s tím... To ale asi není cílem, že? Vy by jste si dovedli představit Dvůr bez našeho Bretonce?

Takže, dobré šaty se do vyšší společnosti směle nosí, dokud jsou dobré a módní a funkční opasek není třeba vyměnit jenom proto, že si jimi Maršálek přividělává :lol:

P.S. to o tom stanu ale André kecá - byl sice jeden z prvních, kdo si pořídil dobový stan, když já měl ještě plasťák, ale já se mu tam hned první rok na Svojkově nakýbloval a vytlačil ho ven, aby mi tam nepřekážel... takže já si rozhodně ostudu neudělal :lol: :lol: :lol:
...a že žiju je buď naprosté Andrého selhání, nebo jeho bezmezná trpělivost, kterou jsem ovšem asi dokonale vyčerpal :lol:
ACTA, NON VERBA

Andre
Příspěvky: 135
Registrován: pát srp 01, 2008 9:14 am
Bydliště: Cajzl z Prahe
Kontaktovat uživatele:

Re: André de Québriac

Příspěvek od Andre » pon bře 02, 2009 5:00 pm

Maršálek píše:Vy by jste si dovedli představit Dvůr bez našeho Bretonce?
Jů, mám nějakou pověst, heč!
P.S. to o tom stanu ale André kecá - byl sice jeden z prvních, kdo si pořídil dobový stan, když já měl ještě plasťák, ale já se mu tam hned první rok na Svojkově nakýbloval a vytlačil ho ven, aby mi tam nepřekážel... takže já si rozhodně ostudu neudělal :lol: :lol: :lol:
...a že žiju je buď naprosté Andrého selhání, nebo jeho bezmezná trpělivost, kterou jsem ovšem asi dokonale vyčerpal :lol:
hm... nepřipadá ti to trochu jako rána pod opasek? Ostatně však jsem se ti pomstil na pečeném prasátku..... chroupalo se ti tehdá dobře? :wink:
Andre je buh! Modleme se k Andremu...

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: André de Québriac

Příspěvek od Maršálek » pon bře 02, 2009 5:04 pm

prasátko v pískové krustě? no to bych tě tehdy... inu to mám za to :lol:
ale zpět k salónu - nebuť srab, dám ti růženec :wink:
ACTA, NON VERBA

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů