Kosmetika

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Markéta z Doubravice
Příspěvky: 61
Registrován: úte srp 20, 2013 9:50 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kosmetika

Příspěvek od Markéta z Doubravice » stř srp 05, 2015 2:11 pm

Přátelé chystám letos na turnaj zase pár kousků kosmetiky.Budu vyrábět měsíčkový, levandulový a růžový balzám.
Opět budou v dřevěných krabičkách jako vloni.Kdo už ji ode mě máte a chtěli byste jen nový obsah, napište mi, přivezu balzámek v transportním obalu.

Mám zase vyrobit nějaké parfémy?Bude zájem?

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti