oděvy na prodej

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

oděvy na prodej

Příspěvek od Jitka z Dobeve » úte lis 21, 2017 3:52 pm

Vážení přátelé,
nastal čas provětrat šatník, a proto prodávám část svého vybavení. Vánoce se blíží, neváhejte udělat někomu blízkému či sobě radost :-D
Jako první tu mám ručně šitou červenou vlněnou kápi. Kápě je podšitá zeleným vzorovaným saténem (údajně saténem podle paní prodavačky; podle mě se látka spíše podobá šatovce, jen je jemnější a neleskne se tolik jako satén; materiál nedokáži odhadnout, ale je to nejspíš umělotina s bavlnou) s motivem listu a částečně vyšívaná. Výšivka je nedodělaná, tvoří ji květiny z nebroušeného hematitu a tyrkysu. Kápě je vhodná pro někoho s malou hlavou, aby ji pohodlně protáhl zúžením kolem krku.
Obvod hlavy: 74 cm
Obvod krku: 46 cm
Obvod spodního lemu: 152 cm
Cena 1 200,- + poštovné. Možnost předání v okolí Strakonic, Prachatic nebo narychlo dne 22.11.2017 v Praze v blízkém okolí metra C.

Fotografie kápě je moc veliká a nechce se mi sem vlézt. Jelikož nejsem pc expert, neumím jí zmenšit. Avšak je možné nahlédnout např. na FB- Bazar LH a KM vybavení, Historický šerm, Reenactment a historický šerm nebo Bazar.arms.cz

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti