už to funguje

Zde se řeší hradeckydvur.net po technické a obsahové stránce, ostatní nezařaditelné dotazy, nápady na zlepšení, připomínky k článkům, žádosti o přístup k administraci...
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

moje registrace proběhla bez problémů

ANO
12
100%
NE
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12

ok1ipv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

už to funguje

Příspěvek od ok1ipv » pon črc 28, 2008 6:19 am

Vážení přátelé,

po zvládnutí konce školního roku, rozdání pětek, osekání omítky a vybetonování nové podlahy v budoucí koupelně jsem se konečně dostal i k fóru na hradeckých stránkách.
Doufám, že se sem postupně přesune fórum hradeckých z livinghistory a že naše stránky ožijí.
Sám se se systémem (jako administrátor) učím zacházet, tak prosím o trpělivost.
Pokud se vám nepodaří registrace, nebo něco nebude fungovat, napište mi mail (ok1ipv@seznam.cz) a společně se to pokusíme vyřešit.
Díky a těším se na to, že fórum se brzo naplno rozběhne.

Posadowski.

(P.S. Nelekněte se tu mého uživatelského jména, jako administrátor jsem si musel vyrobit jiné, než běžný uživatel Posadowski, ale jsem to já)

Uživatelský avatar
Posadowski
Příspěvky: 316
Registrován: pon črc 28, 2008 6:35 am
Bydliště: Bohuslavice n. Met.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Posadowski » pon črc 28, 2008 6:39 am

Vyzkoušel jsem registraci nového "hloupého" uživatele a funguje to. Pokud bude k přečtení tento příspěvek, funguje i fórum... Posadowski

Cunegunde
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvek od Cunegunde » stř črc 30, 2008 9:32 am

Potvrzuji funkčnost registrace!
Gratuluji k novému fóru a přeji, ať se mu daří

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti