Volby moderátorů

Zde se řeší hradeckydvur.net po technické a obsahové stránce, ostatní nezařaditelné dotazy, nápady na zlepšení, připomínky k článkům, žádosti o přístup k administraci...
Zamčeno [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ok1ipv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Volby moderátorů

Příspěvek od ok1ipv » stř pro 31, 2008 3:32 pm

Zneužívám účet administrátora ve prospěch fóra a píšu sem, abychom se v tématech lépe zorientovali.
Jelikož tu není viditelné nadvládí a spíše mi zdejší politika připomíná anarchosyndikalistickou komunu, byl bych pro neměnné volby.

Stačí tu 1 aktivní admin, což je Posadowski (a jeden záložní -JÁ, chmchmchmchm) a 2 hlavní moderátoři.

Volba moderátorů je na Vás.
Pište, pište! Ať se to tu trochu hejbe.

Dále: jsem pro zrušení tohoto účtu (zbytečného), z kterého píšu. Práva admina se dají přiřazovat kterémukoliv uživateli, v admin. panelu. Příspěvky zde zanechám.

Posadowski: ty si nejprve uprav uživatelský profil tak, aby obsahoval relevantní a platné osobní informace. Tedy hlavně platný email. Až tak učiníš, dej mi vědět.

Je mi líto, že vás musím takhle komandovat, ale je to potřeba.

Radim Vaňousek

Zamčeno [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti