Lekce šermu na turnaji

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Ronšperk
Příspěvky: 388
Registrován: pon zář 22, 2008 6:33 am
Bydliště: Dvorec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lekce šermu na turnaji

Příspěvek od Ronšperk » pon kvě 06, 2019 7:21 am

Buďte zdrávi.
Na letošním turnaji otevřu malou školu šermu pro mladé jinochy, kteří jsou na turnajskou školku staří a na reálný boj ještě mladí.
Většina z Vás mě zná a měli možnost mě vidět v poli i na kolbišti. Ale pro úplnost. Nejsem žádný lektor šermířské školy, ale učil jsem se Talhoffera dle toho jak jej chápali v Plzni, Talhoffera dle toho jak jej chápali v Ostravě. (Naprosto rozdílné pohledy), Italskou školu od Larse, něco málo dle Romana Vaverky. Určitě mě asi poznamenalo Aikido i cca 20 let praxe v šermu. Všechno jsem si tak nějak propocíval a "válčím" z toho :) .
Kdo bude mít zájem? Dle počtu uchazečů a jejich věkové skladby, doladím program a hodiny.
Honor Supra Witam!

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů