Turnaj 2012

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pohrobek
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 26, 2009 3:18 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Pohrobek » úte zář 18, 2012 1:34 pm

Richarde, tvojí pohádku jsem pustil v práci a všichni se váleli smíchy pod stolem..... Nemělo to chybu. těším se jakou pohádku vybereš na přesrok :lol: Takový Budulínek a liščí ocásek je výzva :lol:
Michal ze Záběhlic, panoš Pána z Lomnice

HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM

Uživatelský avatar
Posadowski
Příspěvky: 316
Registrován: pon črc 28, 2008 6:35 am
Bydliště: Bohuslavice n. Met.
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Posadowski » úte zář 18, 2012 4:14 pm

Neslibuj a uploaduj, už se těch fotek nikdo nemůže dočkat, tolik lidí fotilo a...

Uživatelský avatar
Michal z Havraně
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 10, 2010 11:19 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Michal z Havraně » úte zář 18, 2012 7:52 pm

Když chceme, jde cokoliv... ...zvláště je-li učiněna malá poznámka v závěti ve prospěch služebníků Kristových.

trunky
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 12, 2011 9:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od trunky » úte zář 18, 2012 9:54 pm

ja som asi niekde v polovici triedenia,takze este dalsich 500 fotik prebrat a bude upload

Johana ze Zástřizl
Příspěvky: 16
Registrován: ned srp 07, 2011 9:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Johana ze Zástřizl » úte zář 18, 2012 10:29 pm

I já všem děkuji za krásnou akci, zvláště všem dámám, které mi dělaly na tribuně milou společnost.
Tady jsou fotky naší dužinice Peťky
http://onegin.rajce.idnes.cz/Turnaj_Hra ... vora_2012/
Fotky mého drahého chotě sem přidám, jakmile je protřídí :D

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Jitka z Dobeve » stř zář 19, 2012 10:17 am


Michale, Aničko, moc krásné fotky!

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » stř zář 19, 2012 4:39 pm

Nebylo to úplně zlé a snad ten turnaj časem k něčemu bude… :wink:

Na vysvětlenou, proč jsem letos oslyšel výzvy mnohých pánů a přes svou připravenost ponechal zbroj ve stanu. Byl jsem panovnicemi tribun požádán o soudcování v chocholech a mlatech, abych jako jeden z nemnoha pánů, honosící se titulem prvního rytíře, svou autoritou dohlédl na dodržování pravidel a předešel loňským hádkám i kompetenčním sporům. Takovou žádost může těžko oslyšet jakýkoli pán, aniž by ztratil respekt, natož pak já.
Tato žádost panovnic se ukázala být prozřetelnou, protože někteří pánové skutečně zapomněli, že turnaj je přátelským měřením sil. Věřím, že se mi s pomocí respektovaných turnajníků v pozici heroldů podařilo obě klání ukočírovat a tímto jim děkuji. Jejich službu si velmi považuji já i dámy. Jsem velmi rád, že jsme se letos obešli bez vážných zranění. Čest a poděkování vám všem bez výjimky.

Děkuji též dámám za projevy přísně, kterými mne odškodnily za mou službu, pro kterou jsem nemohl nastoupit. Budu věřit, že napříště již nebude mé služby zapotřebí a já nastoupím do kolbiště v barvách své paní.
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » čtv zář 20, 2012 9:05 pm

Přibík píše:Za sebe i své lidi Vám všem děkuji, jak jste přijali Pořešínskou družinu s otevřenou náručí.

Děkuji za to, že jste nám tolerovali naše nedostatky.

Dámám děkuji za projevené sympatie a jejich ocenění mé osoby.
Pánům děkuji za to, že se mnou jednali jako se sobě rovným, zvláště pak i zkušení turnajnící.


Byla to výborná akce, kterou jsem si náležitě užil já i moje družina. Díky všem!

Každý z nás si svou pověst buduje sám a ty sám, tvá krásná paní i celá družina jste se dobře uvedli :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Ratatosk
Příspěvky: 9
Registrován: stř zář 03, 2008 3:51 pm
Bydliště: okr. Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Ratatosk » čtv zář 20, 2012 10:03 pm

Na přání jsem přednostně začla dávat na net fotky z turnaje :wink: Takže 1. už jsou zde: http://www.sarkafoto.info/foto.php?z=g& ... dvora_2012 Budu postupně přidávat další :wink:
Magdalena von Kamegg (Kainova tetička:-))) )

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » pát zář 21, 2012 6:59 am

Tahle fotka je prostě kouzelná a úplně vystihuje atmosféru turnaje tak, jak jsem ji vnímal já :wink: http://www.sarkafoto.info/foto.php?gal= ... 038.jpg&b=
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Pohrobek
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 26, 2009 3:18 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Pohrobek » pát zář 21, 2012 9:04 am

souhlas.... a co teprva tato, kde malý vypadá jako Mist Yoda :lol: http://www.sarkafoto.info/foto.php?gal= ... 026.jpg&b=
Michal ze Záběhlic, panoš Pána z Lomnice

HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » pát zář 21, 2012 11:30 am

Prosím všechny o nahlášení počtů - po družinách a to včetně nebojujících a dětí.

Letos jsem napočítal 91 stanů a vím o pár dalších, na které nezbyl plac. přístřešků bylo také více, než loni.
Pro představu: stanové městečko 2010 - 60 stanů, v roce 2011 to byxlo již 80 stanů a letos 91.
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Lňéňa
Příspěvky: 11
Registrován: pát úno 11, 2011 3:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Lňéňa » pát zář 21, 2012 11:31 am

Maršálek píše:
Přibík píše:Za sebe i své lidi Vám všem děkuji, jak jste přijali Pořešínskou družinu s otevřenou náručí.

Děkuji za to, že jste nám tolerovali naše nedostatky.

Dámám děkuji za projevené sympatie a jejich ocenění mé osoby.
Pánům děkuji za to, že se mnou jednali jako se sobě rovným, zvláště pak i zkušení turnajnící.


Byla to výborná akce, kterou jsem si náležitě užil já i moje družina. Díky všem!

Každý z nás si svou pověst buduje sám a ty sám, tvá krásná paní i celá družina jste se dobře uvedli :wink:
Ano, poprvé jsem viděl, jak pán jehož družina se chystala do šraněk jednoho po druhém oslovil, popřál hodně štěstí a řekl: "Dávej na sebe pozor". Smekám.

Uživatelský avatar
richardrg
Příspěvky: 360
Registrován: ned srp 24, 2008 5:44 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od richardrg » pát zář 21, 2012 1:17 pm

Vrcov 10 bojujících, 10 nebojujících a 7 dětí
" Co je na světě nejjednodušší ?"
" Radit ostatním. "
Thales z Milétu

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Spakona » pát zář 21, 2012 1:46 pm

Šešovice-Chudobín celkem 6 - tři bojoví, tři nebojoví, aneb jeden pán, jedna paní, dva zbrojní, a dva sloužící a jeden pes velikosti malého koně :D
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Zamčeno
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů