Turnaj 2012

Zamčeno
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » pon led 30, 2012 3:57 pm

13. turnaj hradeckého dvora proběhne v termínu 13.-16. září (čt-ne) na tradičním místě na louce u Poklasného mlýna v Jaroměři.

Budu na místě opět od úterý 11. září a uvítám pomoc :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Tereza z Hradce
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 14, 2011 6:36 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Tereza z Hradce » úte kvě 08, 2012 7:48 pm

Maršálek píše: Budu na místě opět od úterý 11. září a uvítám pomoc :wink:

Vzhledem k tomu, že bydlím asi 10 km od místa konání - ráda pomůžu :wink: Již jsem přislíbila pomoc Hechtovi z Rosic při stavbě zahrady lásky (pokud letos bude). Když bude potřeba máme k dispozici i vozík k autu :D

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » úte kvě 08, 2012 8:01 pm

Vozík i pomoc velmi vítány :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Komoří
Příspěvky: 176
Registrován: ned srp 03, 2008 2:02 pm
Bydliště: Hoděšovice 155, Býšť 533 22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Komoří » úte kvě 08, 2012 9:23 pm

Já počítám se stavěním a navážením, tedy asi úterý, že? Budu tam :lol:
Vae Victis!

Uživatelský avatar
Pohrobek
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 26, 2009 3:18 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Pohrobek » stř kvě 09, 2012 8:27 am

zatím předpokládám příjezd na čtvrtek.... ale zatím je to tak na 50%
Michal ze Záběhlic, panoš Pána z Lomnice

HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » úte črc 24, 2012 10:02 am

Připomínám, že pozvánka na letošní turnaj je zde http://www.hradeckydvur.net/turnaj/pozv ... -16-9-2012

Současně upomínám, že platbu a přihlášku je nutno provést nejpozději do 24. srpna 2012. To je za měsíc.

Číslo účtu pro zaplacení turnajské taxy: 43-177450277/0100
Zpráva pro příjemce ve tvaru: historické jméno - turnaj 2012

Současně po zaplacení taxy na účet odešlete email s informací o zaplacení s uvedením statutu seniora, počtu urozených družiníků s vlastním štítem, velikosti družiny a počet míst na tribuně na email ivan.dubec@seznam.cz Bez této informace nebudeme schopni vaši taxu přiřadit ke konkrétnímu seniorovi.


Dále upomínám zájemcům o účast v chocholech, že pokud se nenahlásí včas, můžou se tohoto klání účastnit toliko jako diváci a fandit těm, co nebyli líní se přihlásit :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » stř črc 25, 2012 7:14 am

Pro ty, kdo by chtěli tábořit od středy a zvažují to kvůli logistice - na místě je možno nakoupit prakticky cokoli.
V Josefově je hned za rohem řeznictví i květinářství, dole v Jaroměři je pak na hlavní trase síť OD Penny, Liedl, Tesco (Penny a Tesco mají vlastní pekárnu a Tesco je opravdu dobře vybavené). Není tedy nutné vozit např. potraviny, nebo řešit jejich dlouhodobé uskladnění v teple.
Doba dojezdu do nejvzdálenějšího obchodu z tábora je 5 minut (mám to jako organizátor naježděné).
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » stř srp 01, 2012 8:05 am

Upomínám, že na přihlášení se a platbu turnajské taxy zbývá 24 dní :wink: Uzávěrka je 24. srpna.
Číslo účtu a další pokyny jsou výše :wink:

Opětovně uvádím příklad pro počítání taxy: Ivain de Merpins - maršálek hradeckého dvora:
korouhevní pán (2 500 Kč), doprovázený 3 urozenými družiníky s vlastním štítem (3x 1 000 Kč), jedním pánem (1 500 Kč) a rezervující 5 místa pro dámy na tribuně (5x 250 Kč). Počty v jednotlivých družinách nepřekračují normu. Celkem zaplaceno 8 250 Kč.




platba turnajské taxy k 31.7. 2012:
Korouhevní páni
Ivain de Merpins zaplaceno
- Martin z Bílé
- Kunášek z Vrbí
- Adam z Dobřenic
- Michal z Ostrowa platba na cestě
Petr z Posadowa zaplaceno

Páni

Zemané
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Pohrobek
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 26, 2009 3:18 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Pohrobek » čtv srp 02, 2012 11:36 am

Tak. Jak to tak vypada tak na 100% se bojove letosniho turnaje neucastnim. mrzi me to tesil jsem se jak vam pomackam peri..... Ale od pondeli lezim v Praze na chirurgii s osklive rozrtrzenou nohou a nemalym zanetem ktery mi zpusobili v Benesove na ambulanci... Je tu moznost ze bych jel na 2 dny od patku kterou zatim nedokazu potvrdit. Ale.to bych byl jako.civil. Jinak jsem rad ze jsem mizerny LHckar pak ted bych byl.jiz asi patrne bez nohy.... Tesim se.na vas a uzijte si to beze me..
Michal ze Záběhlic, panoš Pána z Lomnice

HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » pát srp 10, 2012 9:44 am

platba turnajské taxy k 9.8. 2012:
Korouhevní páni
Ivain de Merpins zaplaceno
- Martin z Bílé platba na cestě
- Kunášek z Vrbí platba na cestě
- Adam z Dobřenic platba na cestě
- Michal z Ostrowa platba na cestě
Petr z Posadowa zaplaceno
Teutoni zaplaceno
Johanité
Templáři
Lazariáni
Vilém ze Strakonic a Markéta z Rožmberka
Jakub ze Spernaku
bratři Jan a Mutina z Dobrušky

Páni
Eleonora Klára ze Sádku zaplaceno
Přibyslav z Pořešína
Werner z Pořešína
Markéta Magdalena ze Spernaku
Václav Oneš ze Zástřizl zaplaceno
Jan z Klimberka zaplaceno
Wernhard Hecht z Rosic
Vznat z Lomnice
Dobrohost z Ronšperka
Bernard z Cimburka
Ješek z Doubravice

Zemané
Jan z Vrcova

Amát Hradecký
otec Jan z Tasova
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » pon srp 13, 2012 1:17 pm

Upozorňuji bratry z Pořešína, že potřebuji jejich erb do turnajského erbovníku. Podle pravidel nebude v pátek při ceremonii představen a v sobotu do kolbiště uveden ten urozenec, který se včas nepřihlásí a nebude uvedený v erbovníku. Erbovník mají v sobotu v rukou dámy všech tří tribun, aby se mohly mezi zbrojí oděnými pány orientovat :wink:

Erby potřebuji do konce týdne :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Paní Markéta
Příspěvky: 287
Registrován: sob pro 19, 2009 6:19 am
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Paní Markéta » pon srp 13, 2012 2:16 pm

[quote="Tereza z Hradce]
Vzhledem k tomu, že bydlím asi 10 km od místa konání - ráda pomůžu :wink: Již jsem přislíbila pomoc Hechtovi z Rosic při stavbě zahrady lásky (pokud letos bude). Když bude potřeba máme k dispozici i vozík k autu :D[/quote]

Výborně,pro zahradu lásky letos půjčuji stan,řekněte si,kdy ho mám dovézt.Nerada bych,aby někde ležel nepostavený.

Uživatelský avatar
Hecht z Rosic
Příspěvky: 203
Registrován: úte zář 30, 2008 10:52 am
Bydliště: Brno
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Hecht z Rosic » pon srp 13, 2012 2:57 pm

Paní Markéta píše:[quote="Tereza z Hradce]
Vzhledem k tomu, že bydlím asi 10 km od místa konání - ráda pomůžu :wink: Již jsem přislíbila pomoc Hechtovi z Rosic při stavbě zahrady lásky (pokud letos bude). Když bude potřeba máme k dispozici i vozík k autu :D
Výborně,pro zahradu lásky letos půjčuji stan,řekněte si,kdy ho mám dovézt.Nerada bych,aby někde ležel nepostavený.[/quote][/quote]
To jsem rád, že se to dozvídám, patří Ti za to veliký dík. :) Já přijedu na místo pravděpodobně ve čtvrtek po poledni, ale pokud se někdo (třeba někdo, kdo bydlí asi 10 km od místa konání :wink: ) ujme stavby dříve, budu jenom rád.
...liep âne leit mac niht gesîn.
swaz du gebiutest, daz leiste ich, friundîn mîn.
...wenne wilt du wider her zuo mir?
ôwê, du füerest mîn fröude sament dir!

Uživatelský avatar
Tereza z Hradce
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 14, 2011 6:36 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Tereza z Hradce » pon srp 13, 2012 5:08 pm

Stan asi můžeš dovézt ve středu a rovnou ho postavíme :) myslím, že na místo se dostanu nejdříve o půl páté (bohužel už bude škola).. vyhovuje ti to? :)

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2012

Příspěvek od Maršálek » úte srp 14, 2012 12:10 pm

Budu na místě od úterního rána, ale až do pozdního odpoledne budu vytížený. Nicméně večer ho můžu postavit. Nebo to zajistí Terezka ve středu, za zapůjčení děkujeme :wink:
ACTA, NON VERBA

Zamčeno
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti