Klání chocholů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dášenka
Příspěvky: 132
Registrován: sob srp 02, 2008 1:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Klání chocholů

Příspěvek od Dášenka » pon říj 08, 2012 5:04 pm

Já bych byla pro zavedení kontroly všech zbraní a doplňků, co jdou do kolbiště. Přesně, protivník může zahlédnout nůž nebo dýku a prostě ji použít, i když vlastník by to nikdy neudělal...
Markéta z Rožmberka, sezením na Horažďovicích

Jiří z Holohlav
Příspěvky: 226
Registrován: pát zář 19, 2008 6:02 pm
Bydliště: Rumburk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Klání chocholů

Příspěvek od Jiří z Holohlav » pon říj 08, 2012 5:31 pm

http://www.youtube.com/watch?v=ADWNspPz ... playnext=1


tak mi přišlo do pošty něco k tématu
Gott mit uns!

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Klání chocholů

Příspěvek od Maršálek » pon říj 08, 2012 6:43 pm

Uzavřu to tím, že odpovídající dýky i nože vždy byly a stále jsou na turnaji povolené, stejně jako předseky na ruce (...útočí se na celé tělo protivníka, vyjma obličeje, útoky jsou samozřejmě vedeny s rozvahou) :wink:
Považujeme za samozřejmé, že všechny užívané zbraně v turnaji jsou tupé a s bezpečnými hroty. Pokud někdo hledá kličku v pravidlech, pak si bude hrát jinde, ne u nás. Má-li někdo dýku s úzkou čepelí, těžko ji bude mít s bezpečným hrotem - já takhle pustil svůj basilard a opatřuji pro turnaj dýku novou.

Kontrola zbraní je i nadále samozřejmostí, jenom budeme důslední před každým kláním, protože se nám opakovaně stalo, že si někdo na poslední chvíli půjčil zbraň od jiného a sám ji nezkontroloval. Zabíjí rutina a neznalost...
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Klání chocholů

Příspěvek od Maršálek » pon říj 08, 2012 6:46 pm

Abych nezapoměl, Armin mi po právu vyčetl, že jsem přes svůj veřejně prezentovaný příslib před turnajem nevyvěsil na web, ani v pátek večer nevyhlásil zapsané výzvy jednotlivých pánů do klání chocholů. Za to vám, páni turnajníci, náleží má omluva.
ACTA, NON VERBA

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů