Maršálek a turnaj 2016

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Maršálek a turnaj 2016

Příspěvek od Maršálek » pon srp 29, 2016 2:03 pm

Vážení přátelé,
obracíte se na mně s dotazy ohledně mé účasti na turnaji, posíláte mi výzvy do chocholů, ptáte se mně na stanování, program a harmonogram. Již se budu opakovat, ale letošního turnaje se já, ani moje paní Hana neúčastníme, protože jsme ve stejném termínu v zahraničí. Starobylý rytířský řád, jehož jsem členem, pořádá každoročně prestižní mezinárodní setkání všech komend a letos současně slaví 455 let své existence (9. září 1561). Jako řádový rytíř a vysoký důstojník mám platný hlas v Radě a tedy i příjemnou povinnost se Ordenshochfestu osobně účastnit.

Řešili jsme to v organizačním týmu již na počátku ledna, kdy jsem obdržel pozvání, ale nakonec jsme s ohledem na přání královny a pana stolníka s termínem turnaje nehýbali. Koordinaci organizace turnaje si letos vzal Petr z Posadowa a průběžně vás informuje o přípravách, programu a jeho nové podobě. Neberte to ode mě tedy prosím jako nezdvořilost, ale já sám nemám k organizaci akce prakticky žádné informace a jako vy stresujete s vlastními přípravami na akci, šílím já kolem blížícího se Ordenshochfestu. Jako vy, i já zjišťuji, co všechno ještě nemám nachystané, přeložené, zpracované… A jako vy, i já vím, že až to doopravdy vypukne, bude to hezké a užijeme si to. Těším se na společné setkání na další akci, třeba na Libušíně 2017.

Přeji turnaji úspěch, ať Hradecké dámy opět zastíní svým půvabem všechny ostatní dvory, pánové ať reprezentují rytířské ctnosti a družiníci všech stavů mají dobrou službu a mohou být pyšní na příslušnost ke svému domu. Ať se vám vyhnou zranění a balíte suché stany :wink:

Píšu to současně jako dementi na průběžně kolující fámy o mé smrti, těžké nemoci, smrtelné uraženosti a tajné změně pohlaví, které zaručeně stojí za mou letošní nepřítomností :lol:
Maršálek
Přílohy
1470408_588150091334108_6901026786645212696_n.png
1470408_588150091334108_6901026786645212696_n.png (61.43 KiB) Zobrazeno 4984 x
ACTA, NON VERBA

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů