Tribuny dam 2017

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Tribuny dam 2017

Příspěvek od Maršálek » úte led 10, 2017 3:09 pm

V loňském roce dámy využily pouze dvě tribuny - hlavní a jednu boční. Zatím počítáme s podobným pojetím, v případě zájmu samozřejmě rádi připravíme třetí tribunu :wink:

Na hlavní tribuně společně povládnou královna s první dámou, Sidónií z Dobrušky.

Boční tribuně podle práva povládne paní Jitka z Dobeve.
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Sidonie
Příspěvky: 15
Registrován: pát úno 01, 2013 9:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tribuny dam 2017

Příspěvek od Sidonie » úte úno 28, 2017 6:38 pm

Krásné a milé dámy. Ráda bych Vás jménem někdejší královny české a polské Alžběty Richenzy a jménem svým pozvala na zářijový turnaj, který se tradičně uskuteční v královské Jaroměři. V letošním roce se pravděpodobně otevře pouze jedna dámská tribuny a proto bych Vás všechny chtěla požádat, abyste se nahlásily panovnici boční tribuny Jitce z Dobeve.

Uživatelský avatar
Sidonie
Příspěvky: 15
Registrován: pát úno 01, 2013 9:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tribuny dam 2017

Příspěvek od Sidonie » úte úno 28, 2017 6:39 pm

Další informace - ohledně povinnosti dam při stavění/bourání a zdobení či o legendám budou následovat cca za týden.

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Jitka z Dobeve » úte kvě 30, 2017 8:48 pm

Vážené dámy,

přijměte, prosím, mé vřelé pozvání k usednutí na boční tribunu. Zatím se mi přihlásily pouze 2 dámy, takže místa je dost. Uvítám i nápady, co bude naším letošním klenotem, adepty na sudího, dobroty k občerstvení atd :D

Dále si vás dovoluji upozornit na změnu své herní identity- viz vlákno 21. století, změna postavy. Od nynějška vystupuji jako Jitka z Dobeve a mým erbovním znamením je stojící medvěd ve zlatém poli.

Uživatelský avatar
Sidonie
Příspěvky: 15
Registrován: pát úno 01, 2013 9:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Sidonie » úte črc 11, 2017 7:43 am

Milé dámy.
V minulých letech bývalo zvykem se zaobírat většinou rody a erby pánů a my jsem mnoho prostoru pro prezentaci neměly, proto letos přistoupíme k tomu, abychom se lépe představily a poznaly. Z tohoto důvodu bych chtěla každou z Vás požádat, zda byste byly tak hodné a laskavé a připravily si několik vět o rodu ze kterého pocházíte (krátce historii, jméno otce, popř. významnějších členů rodu a erb).
Protože se jedná o naši společnou zábavu, chtěla bych Vás také požádat, abyste popřemýšlely nad tím, co vám na turnaji chybí, přály byste si změnit či naopak inovovat nebo doplnit. Je potřeba přestat být pasivní a aktivně se zapojit do dění!
Vzhledem ke skutečnosti, že turnaj letos prochází několika změnami, bude to letos jiné i se sudími a heroldy. Obě funkce jsou velmi vyjímečné a prestižní a proto je potřeba svěřit je těm nejlepším. Během letošního turnaje se budou sudí střídat, aby se také mohli zapojit do bojových disciplín. Na straně jedné se můžeme těšit z Ivaina de Merpins a Mutiny z Dobrušky, na straně druhé z Ivana z Liběhradu a Vznata z Lomnice.
Totéž bychom chtěli praktikovat u heroldů a proto jsem si dovolila oslovit Boreše z ronšperského domu a Svatomíra z Němčic, jakožto nejlepší heroldy, které Jaroměř zažila.
Pokud byste měly nějaké dotazy či připomínky, neváhejte mě kontaktovat.
Přeji všem krásný den.
Sidonie z Dobrušky

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Jitka z Dobeve » úte črc 11, 2017 4:34 pm

Pochopila jsem správně, že heroldi se budou také střídat?

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Jitka z Dobeve » čtv črc 20, 2017 11:29 pm

Milé dámy,
jsem nesmírně ráda, že se začínáte hlásit. Letos po mém boku usednou tyto dámy:

paní z Vildenberka
paní ze Zásřizl
Anička z Frymburka
Anička z Lomnice
dcerky pana z Cimburka
Magdaléna ze Žákavy
Lýdie Nemravová z Chudobína
Markéta z Rožmberka
Dominika z Pasowar

Tímto bych považovala tribunu za naplněnou, pokud nechceme být jako sardinky.
Kdybych na nějakou dámu zapomněla, nechť se mi prosím, neprodleně připomene.
Pokud se nějaká z dam rozhodne, že se bude věnovat jiné činnosti, nabídnu uprázdněné místo dalším dámám. Tímto apeluji zejména na tatínky, aby potvrdili dceřinu přítomnost na tribuně.
Děkuji.
Naposledy upravil(a) Jitka z Dobeve dne pát srp 25, 2017 10:03 am, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Spakona » pát črc 21, 2017 9:37 am

Připiš si mě tak taky :)

další dámy už asi nebudou a další tribunu kvůli sobě stavět nebudu :D - i když by to mohlo být zajímavé :D
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Maršálek » stř črc 26, 2017 3:14 pm

Pánům bude potěšením připravit vám i druhou boční tribunu, bude-li to třeba :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Jitka z Dobeve » ned srp 06, 2017 5:00 pm

Ozvala se mi další dáma s prosbou o místo na tribuně. Tímto bych prosila organizátory, aby zvážili, zda stavět další tribunu. Zkusím ještě popohnat dámy, zda by se některá nepřihlásila a stavba další tribuny se opravdu vyplatila.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Maršálek » pon srp 07, 2017 2:01 pm

Nevidím v tom problém :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Richenza
Příspěvky: 110
Registrován: pon kvě 13, 2013 1:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Richenza » pon srp 28, 2017 10:40 am

Je mi potěšením oznámit, že vzhledem k tomu, že letos čekáme hojnou účast, bude nakonec pro urozené dívky a paní otevřena i druhá boční tribuna, kterou coby její panovnice povede Radegunda Nemravová z Chudobína.
To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně Přemyslovny nejdou.

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tribuny dam 2017

Příspěvek od Spakona » pon srp 28, 2017 7:44 pm

Děkuji naší paní královně za projevenou důvěru, a tímto oznamuji, že na své tribuně uvítám paní Magdalenu ze Žákavy, Dominiku z Pasowar, Anežku z Černé (sestru pana Jakuba) a čestného hosta paní Markétu se Strakonic. Současně na tribunu uvedu svou chráněnku - dceru desátníka Richarda - Aničku.
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti