Poděkování

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Maršálek » úte zář 19, 2017 8:31 am

Děkuji pánům i jejich družinám za vynikající atmosféru letošního turnaje. Děkuji dámám za jejich půvab a grácii, s jakým ze svých tribun ovládly turnajské kolbiště.

Velmi oceňuji ty pány, kteří se stylizovali v souladu se zvolenou rytířskou legendou.

Bylo mi ctí uspořádat spolu s vámi letošní turnaj a věřím, že bude-li zájem, chopí se někdo z vás příprav a organizace turnaje příštího :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Komoří
Příspěvky: 176
Registrován: ned srp 03, 2008 2:02 pm
Bydliště: Hoděšovice 155, Býšť 533 22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poděkování

Příspěvek od Komoří » čtv zář 21, 2017 9:32 pm

Nemůžu, než se připojit s poděkováním všem. Bylo to super. Takovou krásnou párty ve sprše, myšleno sobota, jsem snad nikdy nezažil. :-)
Ale ne, povedlo se to, byť malé nedostatky jistě nalezne každý. Ale v celkovém pohledu mi přijde, že si tento projekt zaslouží pokračování.

A osobně?
Omlouvám se všem, kterým sem nepodal ruku při odjezdu. Všichni jste si to zasloužili, ale musel sem utéci, jinak bych dcery domu nedovezl.
A až se to všechno v hlavě porovná, jistě sem někam napíšeme, co se líbilo a co je třeba změnit. (počasí nepočítejte, to byla jen zkouška a vícekrát to nebudeme opakovat :-))

Prostě
Vivat Dvůr Královny Elišky!!!
Vae Victis!

Uživatelský avatar
Vladimiros Hatalmas
Příspěvky: 39
Registrován: ned zář 14, 2008 5:32 pm
Bydliště: Brno
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poděkování

Příspěvek od Vladimiros Hatalmas » pát zář 22, 2017 6:22 pm

Letošní turnaj byl pro mě i mou choť skutečně velkou událostí.Tímto chci poděkovat organizačnímu týmu,díky jemuž by tato kratochvíle nebyla možna.Krásným dámam za jejich půvab,urozeným pánům za nezapomenutelné duely i hromadné souboje,své družině věrných bez kterých bych jako šlechtic nemohl fungovat...zkrátka díky všem že vás znám a mohu s vámi prožít úžasné chvíle na těchto akcích....Být prvním rytířem je nádherný pocit,protože vím že moje snaha hrát si středověk má smysl a nutí člověka se více zlepšovat a to nejen v boji....
Vivat Hradecký dvůr

Uživatelský avatar
Opat
Příspěvky: 188
Registrován: čtv srp 07, 2008 2:31 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Opat » stř zář 27, 2017 7:27 am

Připojuju je k poděkování vám všem, kteří jste přispěli k fajn atmosféře, bylo fajn se po pár letech vrátit :mrgreen: V tomhle ohledu speciální díky Ivanovi a Haničce, však vy víte proč :wink:
Jelikož doufám, že loňskem se mi podařilo usekat všechny dračí hlavy různých povinností, tak to snad nezakřiknu, když řeknu, že se těším zase za rok :D
That's what I do. I drink and I know things.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů