Rebek

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
František z Šešovic
Příspěvky: 46
Registrován: úte črc 27, 2010 7:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Rebek

Příspěvek od František z Šešovic » čtv lis 20, 2014 10:03 am

Tak jsem dokončil tu svoji velkou lžíci, jen se na to naučit hrát.
Velké díky patří Hawkwindovi za pomoc a vedení.
Přílohy
rebek 2 – kopie (2).JPG
rebek 2 – kopie (2).JPG (44.83 KiB) Zobrazeno 4387 x
Omnes filii scortorum occidant * Si interfacti simus nos genis deorsum sepelite ut nates osculari possint

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebek

Příspěvek od Maršálek » pon lis 24, 2014 10:30 am

nic lichotivého mně nenapadá, prostě jsi mně nakrknul :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
František z Šešovic
Příspěvky: 46
Registrován: úte črc 27, 2010 7:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rebek

Příspěvek od František z Šešovic » pon lis 24, 2014 10:49 pm

Neboj, až ti zahraju spravím ti chut.
:)
Omnes filii scortorum occidant * Si interfacti simus nos genis deorsum sepelite ut nates osculari possint

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti