Symboly

Jiří z Holohlav
Příspěvky: 226
Registrován: pát zář 19, 2008 6:02 pm
Bydliště: Rumburk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Symboly

Příspěvek od Jiří z Holohlav » pát říj 30, 2009 2:48 pm

Korouhev je živa duchem.Potřebuje své obřady.Žehnání,a přísahy či sliby pod ní činěné.Nošení v průvodu vítězů i čestný odchod poražených z bojiště.Je klenbovým svorníkem pro bojovníky stejně naladěné a to znásobuje jejich síly.

Kolikrát jen ročně opravuji poškozený erb na štítu....
zahlazuji stopy nepřátelských zbraní ....i vlastní krve....
Gott mit uns!

Uživatelský avatar
Ronšperk
Příspěvky: 388
Registrován: pon zář 22, 2008 6:33 am
Bydliště: Dvorec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Symboly

Příspěvek od Ronšperk » úte pro 01, 2009 3:28 pm

Jiří z Holohlav píše:Ronšperk - to máš fakt blbý,takoví Berani předkové a ty sis toho svého vybral čistě a naprostou náhodou :mrgreen:
Já jsem si ten rod ani nevybral. Byl mi přidělen. Když jeětě fungoval Plzeňský Landrfríd, tak mi jej přidělil Korbel co král Jan z Lucemburku. Námitky jsem sice mít mohl ale to je tak všechno. Já jsem původně chtěl samozřejmě keltského rudého draka na černém poli.

Symbol funguje nejvíce je li dvoubarevný. Nejlépe černo, či červeno- bílý. Cokoliv má více barev je už na dálku příliš složité i k zapamatování. Tady vidím nádhernou korouhev našeho stříbrného lva na rudém poli. To je natolik symbolické a hlavně viditelné, že není třeba žádných doplňků.
Honor Supra Witam!

Uživatelský avatar
Kain
Příspěvky: 283
Registrován: pon zář 29, 2008 12:05 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Symboly

Příspěvek od Kain » úte pro 01, 2009 8:43 pm

Mé barvy jsou bílá a zelená - ačkoliv kdysi jsem chtěl kombinaci černé a červené nebo žluté (heavy metal, víte:)). A překvapilo mě, že mé barvy jsou zcela nezaměnitelné, nikdo je nenosí:)
Kdo nemá meč, ať prodá plášť a koupí si ho.
- Ježíš Nazaretský, Lukáš 22:36

Uživatelský avatar
Pohrobek
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 26, 2009 3:18 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Symboly

Příspěvek od Pohrobek » úte pro 01, 2009 9:06 pm

Kain píše:Mé barvy jsou bílá a zelená - ačkoliv kdysi jsem chtěl kombinaci černé a červené nebo žluté (heavy metal, víte:)). A překvapilo mě, že mé barvy jsou zcela nezaměnitelné, nikdo je nenosí:)
JJ skoro nikdo, az na me :lol:
Michal ze Záběhlic, panoš Pána z Lomnice

HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti