Kláštery a kostely

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Kláštery a kostely

Příspěvek od Maršálek » pon lis 16, 2009 9:15 am

upozorňuji na diplomovou práci o cisterciáckém klášteře na Starém Brně, jehož zakladatelkou je naše paní, Alžběta Richenza
Autor: Mgr. Jitka Hričková
Cisterciácký klášter Aula sanctae Mariae na Starém Brně a jeho hospodářský vývoj v letech 1323 - 1526
Aula Sanctae Mariae Cloister in Staré Brno and Its Economic Development 1323 - 1526


Anotace: Úkolem této magisterské diplomové práce bylo zachytit hospodářský vývoj cisterciáckého kláštera Aula sanctae Mariae na Starém Brně v jeho jednotlivostech i v obecnějších tendencích, nastínit strukturu jeho panství a vlivy, které na klášterní statky působily. Období, na něž se tato práce zaměřila, určují léta 1323 až 1526.

http://is.muni.cz/th/74536/ff_b_b1/?info=1

P.S. Opate díky za info :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kláštery a kostely

Příspěvek od Jitka z Dobeve » pon lis 16, 2009 10:45 am

:shock: :o Proč se o této práci dozvídám tak pozdě?!

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kláštery a kostely

Příspěvek od Maršálek » pon lis 16, 2009 11:47 am

protože já se o ni dozvěděl dnes kolem 8 hod, podobně jsem dodatečně přepracovával svou práci o odívání, když jsem se dostal k publikaci Březinové :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Opat
Příspěvky: 188
Registrován: čtv srp 07, 2008 2:31 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Kláštery a kostely

Příspěvek od Opat » ned lis 22, 2009 3:47 pm

Maršálek píše:protože já se o ni dozvěděl dnes kolem 8 hod, podobně jsem dodatečně přepracovával svou práci o odívání, když jsem se dostal k publikaci Březinové :wink:
A já se o ní dozvěděl jen o chvíli dříve, když jsem poznal autorku :wink:
That's what I do. I drink and I know things.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti