vtípky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » pon říj 25, 2010 3:27 pm

...stovky vděčných následovníků, tisíce děkovných dopisů :D
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Markéta z Rosic
Příspěvky: 226
Registrován: ned led 04, 2009 9:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Markéta z Rosic » pon říj 25, 2010 6:54 pm

http://brzda.rajce.idnes.cz/Svatovaclav ... GP1698.JPG

To musela být pohodová akcička pro pohodový lidičky ...... :lol:
Markéta z Rosic paní na Doubravici
Sestra pana Hechta z Rosic, manželka pana Ješka z Doubravice ;-)

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Thracus » pon říj 25, 2010 7:40 pm

Markéta z Rosic píše:http://brzda.rajce.idnes.cz/Svatovaclav ... GP1698.JPG

To musela být pohodová akcička pro pohodový lidičky ...... :lol:
Tohle chci, bez tohohle už nejdu do pole.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Thracus » pon říj 25, 2010 7:51 pm

Začínám litovta toho, že o víkendu jedu s Frantou dávad dohromady historicky absolutně nekateřinskou truhlu místo abych navštívil dobývání zříceniny a pochopil kam se mám jít poradit s kostýmem. A já blbec jezdím do Hradce a sháním se polidech, kteří píšou knížky, místo abych šel za tetou :lol: :lol: :lol:
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Přibík
Příspěvky: 67
Registrován: úte zář 15, 2009 10:12 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Přibík » pon říj 25, 2010 8:13 pm

Jen bych te upozornil ze ta zricenina neni zricenina ale rozstavenej hrad :D
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320

Manžel Zdislavy z Rožmberka

www.poresin.info

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Thracus » pon říj 25, 2010 9:09 pm

Přibík z Vitějovic píše:Jen bych te upozornil ze ta zricenina neni zricenina ale rozstavenej hrad :D
Ale vždyť já vím a já jsem mistrem lékařských věd na univerzitě v Padově. Akorát myslím, že já mám blíž k tomu titulu než hrad k dostavbě.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
richardrg
Příspěvky: 360
Registrován: ned srp 24, 2008 5:44 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od richardrg » úte říj 26, 2010 9:05 am

Já bych ten Pořešín moc neřešil , je to první akce podobného druhu a dal bych jim šanci.

Chtěl jsem tam jet, ale bohužel nemám volno.
" Co je na světě nejjednodušší ?"
" Radit ostatním. "
Thales z Milétu

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » úte říj 26, 2010 9:24 am

Nebral bych pořadateli jeho elán - akce stojí vždy na dobré ogranizaci a současně i na účastnících, kteří mimo jiné vytvářejí atmosféru. Taky se neúčastním, ale to přeci pramálo znamená :wink:

Nemyslím, že reakce na pozvánku na Pořešín patří do vlákna Vtípky.
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » pát říj 29, 2010 8:28 am

To je obrovská příležitost :wink: http://www.novinky.cz/veda-skoly/215298 ... -mars.html

Napadá mně jedna osobnost, která by se na takovou misi dokonale hodila :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Kain
Příspěvky: 283
Registrován: pon zář 29, 2008 12:05 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Kain » pát říj 29, 2010 8:35 am

Maršálku, víš, dostat na Mars jedno jediné kilo stojí 4 tuny paliva? :twisted:
Kdo nemá meč, ať prodá plášť a koupí si ho.
- Ježíš Nazaretský, Lukáš 22:36

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » pát říj 29, 2010 8:37 am

Ty máš na mysli cca 400 tun paliva? :)
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Thracus » pon lis 01, 2010 11:47 am

Maršálek píše:To je obrovská příležitost :wink: http://www.novinky.cz/veda-skoly/215298 ... -mars.html

Napadá mně jedna osobnost, která by se na takovou misi dokonale hodila :lol:
Tohle Marsu nemůžeš udělat, nic ti neudělal a kromě toho že je celej rudej je celkem neškodnej. Tak proč ho rovnou odsuzovat na doživotí.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Spakona » sob pro 25, 2010 8:39 pm

ukázka z moderních pohádek pro dospělé....

„Vyznamenáš se v boji a dostaneš mě za odměnu,“ navrhla Věra Václavovi a měla ze svého nápadu radost.
Ani trochu se totiž nebála, že by to mohlo být nebezpečné, protože o bitvách už slyšela leccos vyprávět a věděla, že panovníci se jich nezúčastňují a obyčejní vojáci se vždycky nějak dohodnou. Jednou vyhrají ti, jednou ti druzí. No, nedivte se tomu, tohle se odehrávalo ještě před vynalezením dynamitu.

Skutečně vše proběhlo tak, jak Věra předpokládala. Václav oblékl vojenskou uniformu, připásal si k pasu svůj divotvorný meč a po boku krále vyrazil do boje. Král ale až na válečné pole nedojel, zůstal v bezpečí zájezdního hostince, kde se ubytoval, a Václav v čele vojska pokračoval vstříc nepříteli. Ve skutečnosti opravdu k žádnému boji nedošlo. Jen co se přiblížilo nepřátelské vojsko, Václav tasil, zamával mečem nad hlavou, nepřátelské vojsko se zastavilo, Václav všechny vojáky pozval do polní kuchyně na guláš a tam se dohodli, že palmu vítězství si odnese jeho král, protože právě on je hostitelem společného oběda.

:mrgreen: :D
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Spakona » pát led 07, 2011 9:14 pm

V parku se rubou skini s cikanama. Policejni komando stoji opodal a kouka. Jde kolem uvedomely obcan a pta se, proc policie nezakroci. Velitel komanda odpovi: "Nevime jestli mame chranit nebo pomahat...
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » pon led 10, 2011 8:40 am

:lol: Někdo mně tam zahlédl? :D
ACTA, NON VERBA

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů