History Live! 2015

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Jan z Vracova
Příspěvky: 124
Registrován: ned led 04, 2009 9:08 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

History Live! 2015

Příspěvek od Jan z Vracova » pon črc 07, 2014 10:08 pm

Ahoj všem,

napadlo mě udělat výpravu na tuhle akci příští rok.

Link na letošek: http://www.english-heritage.org.uk/days ... tory-live/

Zjišťuju kolik tak pořadatel přispívá na cestovné účastníkům.

Je to fajn akce - od Římanů po 2. válku, velké tržiště, super catering. Možnost spojit s výletem a návštěvou památek a muzeí po cestě.

Měl by někdo zájem?
"Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů,
od rána až do noci budeš vonět světu..."

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: History Live! 2015

Příspěvek od Jitka z Dobeve » úte črc 08, 2014 10:49 am

Já jsem pro každou legrandu, vždyť mě znáte :mrgreen: Pokud by byla správná konstelace, šla bych do toho.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti