Hry

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Hawkwind
Příspěvky: 76
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Hry

Příspěvek od Hawkwind » pon srp 25, 2014 9:23 pm

Ahoj,

požádal jsem aby měla Lůza hřiště na druhé straně tábora. Protože se většinu dne nudí, a sprosté aktivity nobilitu ruší.

Rád bych rozjel nějaké hry a hrátky. Samozřejmně nikdo neříká, že si například pánové nemohou přijít zasázet.

1. Hod kladivem - klasická vidlácká zábava, trénoval se také proto, že novomanžel mohl k domku získat kus země jak daleko dohodil kladivem ze dveří postaveného domu

2. házení podkov na tyčky - potřebujeme podkovy, nemá někdo? Přibík?

3. Ty skandinávský gorotky - přivezu já

4. Přetahování lanem, můžou i teamy za jednotlivé domy - Maršálek má asi lano

5. Hon na slepici (živou) - ač trochu brutální, známá zábava, stejně jako hon na namaštěné prase. Nemohl by někdo kdo má hospodářství přivézt slepici? Vítěz si jí pak smí upéct.

6. Příští rok bych rád rozjel pro knechty a lůzu turnaj ve hře která se jmenuje hurling, neboli shinty, je to středověká verze malýho hokeje. Přilby a prošívky máme. Letos se to asi nedá, vzhledem k tomu, že nejsou pálky, ale nadělám nějaké a nakreslím plánek. Představoval bych si zmenšené hřiště a teamy po 6 klidně i za jednotlivé domy.


Jinak samozřejmně jak Kain řekl : "Nikdo nebrání vidlákům aby si udělali svou vlastní zábavu." - akorát, že není místo a "ruší".
Tak se místo udělá. Napadá mě toho víc, ale rád bych s něčím začal.

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Hry

Příspěvek od Spakona » úte srp 26, 2014 10:48 am

akorát jsi ve špatném vláknu :D měl jsi s tím jít do vlákna Turnaj

o zábavu pro neurozené se tak nějak snažíme už druhý rok, ale nějak nebyl nikdo, kdo by se toho chopil iniciativně - tímto ti náčelníku děkuji a poprosím Maršálka, aby tě zahrnul do oficiálního plánování :)
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Lazar
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 06, 2013 4:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Hry

Příspěvek od Lazar » úte srp 26, 2014 10:52 am

Variantu hry č.6 jsme hrávali na patnáctkových akcích, s tím rozdílem že se hrálo s hadrovým míčkem a pomocí holí které byly pouze tenké klacky bez dalšilch úprav délkou do pasu. Hrálo se na boso, bez nazbrojení a hůl se nesměla zvednout nad pas. Velmi hratelné s minimálním nákladem na přípravu.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry

Příspěvek od Maršálek » úte srp 26, 2014 10:54 am

Vlákno jsem naordinoval já, nebude to jediná příležitost. Je žádosucí, abychom s tím počítali i na májový sněm, Libušín, atd.
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Tereza z Hradce
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 14, 2011 6:36 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry

Příspěvek od Tereza z Hradce » úte srp 26, 2014 5:23 pm

Slepici na hru klidne dodam ;-)

Hawkwind
Příspěvky: 76
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Hry

Příspěvek od Hawkwind » úte srp 26, 2014 8:59 pm

Super!

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Hry

Příspěvek od Spakona » stř srp 27, 2014 11:20 am

S mistrem Obendou jsem domluvila hráčské doupě na stolní hry - pro pány i kmány, kde se bude moci na výhry sázet, zájemci si budou moci zahrát od šachu, přes dámu, vrhcáby až po kostky lecos.
A jejich sázková kancelář se ráda zhostí i sázek na hry :)
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů