vtípky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vladan z Řepice
Příspěvky: 137
Registrován: pát srp 01, 2008 12:24 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Vladan z Řepice » stř lis 18, 2009 6:25 am

Tak to je maso!!!

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Spakona » čtv lis 19, 2009 9:37 am

:)
Přílohy
papez.jpg
papez.jpg (50.13 KiB) Zobrazeno 11706 x
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » pát lis 20, 2009 10:30 am

další Plzeňský prominent :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=N-Kv_ir3j2o
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Jitka z Dobeve » pát lis 20, 2009 11:58 am

Muhehéhe :lol:

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » úte lis 24, 2009 8:21 am

Farář jde po vesnici a najednou vidí obrovský billboard, na něm je kříž a na kříži Ježíš. Pod křížem je nápis: "Naše hřebíky udrží všechno!“ Farář je velmi pobouřen, a proto se rozhodne pohovořit s majitelem železářství, kterému billboard patří. Vysvětlí majiteli, že takto tedy ne a majitel ho ujistí, že dá věci do pořádku. Druhý den jde farář na kontrolu billboardu. Na billboardu je prázdný kříž, dole pod křížem se v blátě válí Ježíš a nápis praví: "S hřebíky od nás by se to nestalo!"

Matka telefonuje učitelce: Prosím vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve kterých stojí láhev piva 1,80 Kč. Manžel nemohl celou noc usnout!"

Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka ji poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká: „Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i je." Manžel na ni kouká a říká: To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Jan z Vracova
Příspěvky: 124
Registrován: ned led 04, 2009 9:08 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Jan z Vracova » sob lis 28, 2009 8:28 am

Potkají se dva židé:
"Tak co Köhn, jak jim to jude?"
"Zdravím Roubíček, ale jo ghetto"
"Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů,
od rána až do noci budeš vonět světu..."

Anna
Příspěvky: 24
Registrován: ned dub 05, 2009 7:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Anna » ned lis 29, 2009 9:20 pm

Novinář dostal za úkol napsat článek o Zdi Nářků. Vydá se tedy na místo a nechá se ubytovat v hotelu, právě tak aby na Zeď viděl. A tak hledí co se tam děje, pozoruje přicházející židy a rozjímá, co by asi napsal. Když tak hledí už třetí den, všimne si, že jeden muž se tam chodí modlit třikrát denně a rozhodne se, že to je ten pravý člověk pro jeho reportáž. Sejde tedy k muži a ptá se ho: "Pane, všiml jsem si, že sem chodíte třikrát denně. Proč?"
Žid mu na to odpoví: "Inu, chodím sem ráno a modlím se. Modlím se za mír na celém světě. V poledne sem příjdu a pomodlím se. Pomodlím se, aby se lidé na celém světě měli rádi, nehledě na rasu, postavení či vyznání. Večer sem přicházím a modlím se za uzdravení nemocných a za napravení všech křivd tohoto světa."
Novinář na to s otevřenými ústy hledí a praví: "No a jaký z toho jako máte pocit?!"
"Jako když mluvím do zdi."
A æ o æ ø i æ å, æ a!

Uživatelský avatar
Pohrobek
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 26, 2009 3:18 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Pohrobek » pon lis 30, 2009 12:16 pm

Prijde 7 trpasliku na audienci k Papezovi a ten nejmensi Smudla se ho nakonec setkani zepta: "Svaty otce, nemate ve Vatikane liliputanske jeptisky?" Ten se zamysli a rika: "Ne, to urcite nemame" Zbyvajici trpaslici se zacnou pochechtavat, ale Smudla znova: "A v Italii jsou nejake liliputanske jeptisky?" "No... taky asi ne, " povida paez. To uz se ti ostatni vali po zemi, ale Smudla se slzama na krajicku znova: "A nekde na svete jsou liliputanske jeptisky?" "Musim te zklamat, synu, ale zadne liliputanske jeptisky neexistuji." V tom se z hloucku rehtajicich trpasliku ozve: "Smudla prefik tucnaka, Smudla prefik tucnaka..."
Michal ze Záběhlic, panoš Pána z Lomnice

HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM

Uživatelský avatar
Kain
Příspěvky: 283
Registrován: pon zář 29, 2008 12:05 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Kain » pon lis 30, 2009 11:23 pm

Kdo nemá meč, ať prodá plášť a koupí si ho.
- Ježíš Nazaretský, Lukáš 22:36

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » úte pro 01, 2009 7:40 am

smím tě požádat o podpis na zadní stranu fotky, než si ji dám zarámovat? :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Spakona » pát pro 04, 2009 1:48 pm

:)
Přílohy
poveceni_proti_predcasne_ejakulaci_1.JPG
poveceni_proti_predcasne_ejakulaci_1.JPG (63.85 KiB) Zobrazeno 11494 x
poveceni_proti_predcasne_ejakulaci.JPG
poveceni_proti_predcasne_ejakulaci.JPG (59.96 KiB) Zobrazeno 11494 x
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Jan z Vracova
Příspěvky: 124
Registrován: ned led 04, 2009 9:08 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Jan z Vracova » sob pro 05, 2009 2:08 pm

Rodina Jebalových ide na dovolenku. Dôjdu na recepciu,že sa zapíšu.
Otec to hneď vybalí na recepčného:

Ja som Jebal, so svojou ženou, dcérou a synom.
Toto je môj syn, tiež Jebal, so svojimi deťmi a manželkou.
Recepčný sa díva, akože dosť znechutene, a hovorí:


Pozrite, mne je jedno, kto tu s kým jebal, ja vás zapíšem ako
jednu veľkú skurvenú rodinu!!
"Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů,
od rána až do noci budeš vonět světu..."

Uživatelský avatar
Jan z Vracova
Příspěvky: 124
Registrován: ned led 04, 2009 9:08 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Jan z Vracova » sob pro 05, 2009 3:16 pm

Na Japonsko byly schozeny dvě atmové pumy a rázem se z Japonců stal pracovitý a mírimilovný národ.
Na Írán by jich bylo třeba pět až sedm.
"Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů,
od rána až do noci budeš vonět světu..."

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Spakona » pon pro 21, 2009 10:29 am

Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá plastová
tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii. Dnes mi volal jejich
dealer a stěžoval si, že už je to rok, co mi je vestavěli a ještě
stále jsem za ně nezaplatila.
No hej teda, to, že jsem blond, ještě neznamená, že su automaticky blbá, ne?
Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval ten kecací chlápek, co mi je
prodal,
že: "do JEDNOHO roku se ty okna zaplatí samy". Haló? Už to jeden rok byl!
Řekla jsem mu.
Nikdy nezavolali. Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti.
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » stř pro 23, 2009 1:59 pm

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa. "Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne ho do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká: "uvařila jsem výborný guláš, jen pro Tebe", a nabere mu plný talíř. Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa. Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "dej si, mazlíku." Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá. Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "tak otrávit jste mně chtěla vy bestie", a uhodí ji pěstí, až tchýně letí do kouta. "A máš to babo", spokojeně si pomyslí kocourek, sledující dění pootevřeným očkem...
ACTA, NON VERBA

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti