kožešiny - trvalá nabídka

Lenka
Příspěvky: 89
Registrován: pon led 12, 2009 10:59 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Lenka » ned dub 07, 2013 12:28 pm


Lenka
Příspěvky: 89
Registrován: pon led 12, 2009 10:59 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Lenka » úte dub 23, 2013 8:09 pm


Lenka
Příspěvky: 89
Registrován: pon led 12, 2009 10:59 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Lenka » stř kvě 01, 2013 1:12 pm

http://aukro.cz/kvalitni-vzacne-kozesin ... 85771.html
Z tohoto je liška pouze to bílé a je to ocas, takže délka max. 40 cm a riziko že je poškozený řemen, což bývá u oháněk velmi časté, takže je na aukru nedoporučuji kupovat.

Lenka
Příspěvky: 89
Registrován: pon led 12, 2009 10:59 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Lenka » pát kvě 24, 2013 12:13 pm

Předpokládám že nyní, když má Dvůr královnu, neobejde se bez některých imitací drahých kožešin. Začala jsem proto řešit imitaci bříšek popelky na králičině.
Je vhodná na lemování i podšívání. Cenu zatím nevím, bude záležet na ceně sestřižení a barvení a taky objednaném množství a jakosti kožešiny. Měla by se co nejvíce podobat tomuto:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 980-90.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _skins.jpg
Zajímalo by mne kolik lidí o pořízení takovéto kožešiny alespoň do budoucna uvažuje, třeba i jen na lemování.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Maršálek » pát kvě 24, 2013 1:09 pm

Překvapím, když se ozvu?
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Jan z Dobrušky
Příspěvky: 49
Registrován: čtv srp 07, 2008 3:14 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Jan z Dobrušky » pát kvě 24, 2013 1:12 pm

No já se tě na to ptal už dříve. Určitě bych měl zájem podšít půlkolový plášť o poloměru 1,5m. Kdy to zrealizuju záleží na ceně a tom, kdy na to budu mít peníze, ale určitě to plánuju!

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Spakona » pát kvě 24, 2013 6:13 pm

to budou mít za chvíli všichni... hmm :(
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Jan z Dobrušky
Příspěvky: 49
Registrován: čtv srp 07, 2008 3:14 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Jan z Dobrušky » pát kvě 24, 2013 7:57 pm

A to vadí? Podle iluminací to měl každej druhej šlechtic. (Samozřejmně že to neznamená, že to v reálu každej druhej měl!) Ale i tak se divím, že je úplně nevymlátili. :-)

Uživatelský avatar
Markéta z Rosic
Příspěvky: 226
Registrován: ned led 04, 2009 9:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Markéta z Rosic » pát kvě 24, 2013 8:31 pm

Já přemýšlím o podšité kápi.
Markéta z Rosic paní na Doubravici
Sestra pana Hechta z Rosic, manželka pana Ješka z Doubravice ;-)

Uživatelský avatar
Jan z Dobrušky
Příspěvky: 49
Registrován: čtv srp 07, 2008 3:14 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Jan z Dobrušky » sob kvě 25, 2013 9:23 am

Ještě jsem zapomněl dodat, že bych chtěl nový lem na ten svůj kožešinový klobouk, co mám nafocený v salonu krásy. Byl by to pás kůže šitý do komolého kuželu. hřbety veverek by samozřejmně měly jít svisle:-) Ten bych snad byl schopný zaplatit i hned :wink:

Jiří z Holohlav
Příspěvky: 226
Registrován: pát zář 19, 2008 6:02 pm
Bydliště: Rumburk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Jiří z Holohlav » pát kvě 31, 2013 9:57 pm

Zvažuji to - i když pro jinou postavu než příslušníka Řádu .-)

Jak je to asi velký balík,takový 3/4 kolový podšitý plášť ? Ptám se na rozměry ,ne cenu :-)
Gott mit uns!

Lenka
Příspěvky: 89
Registrován: pon led 12, 2009 10:59 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Lenka » čtv čer 13, 2013 9:06 pm

Jiří z Holohlav píše:Zvažuji to - i když pro jinou postavu než příslušníka Řádu .-)

Jak je to asi velký balík,takový 3/4 kolový podšitý plášť ? Ptám se na rozměry ,ne cenu :-)
Třičvrtěkolový plášť je asi 50 králičin. Poro představu: Spotřeba na dámské paleto je asi 25 králičin, takže takový plášť je asi jako dva dnešní králičí kožíšky. Imitace popelky by ale byla ze stříhaných králičin a u plášťů bych navíc volila nižší jakost, takže by byly ty kožky řidší, ale lehčí (něco jako je hranostajová kápě Její Milosti).

S imitací popelky to bude ještě chvíli trvat. Mám domluvené, že se o to pan technolog v Brtnici pokusí. Nechce to ale dělat podle fotky, protože ta vždycky trochu zkresluje, chce skutečnou sibiřskou popelku. Ty chloupky totiž nejsou jednolitě šedé, ale promíchané tmavší a světlejší a on by rád toho efektu dosáhl. Bílá bšíška se tam pak budou muset zvlášť všívat, protože na tohle prý šablony nejsou. Takže momentálně sháníme popelku.

Jiří z Holohlav
Příspěvky: 226
Registrován: pát zář 19, 2008 6:02 pm
Bydliště: Rumburk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Jiří z Holohlav » pon čer 17, 2013 8:37 pm

No to je hučák,to abych sehnal větší auto - no,ale za pokleslé brady Italů by to stát mohlo - hledám nějakou dobrou záminku proč do toho jít ...
Gott mit uns!

Armin
Příspěvky: 85
Registrován: stř zář 14, 2011 10:26 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Armin » pon čer 17, 2013 9:57 pm

Jirko až se v květnu v Itálii vytasíš s kožešinou podšitým pláštěm, spadne brada i mně... A nemusí to být popelka :D

Lenka
Příspěvky: 89
Registrován: pon led 12, 2009 10:59 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kožešiny - trvalá nabídka

Příspěvek od Lenka » pon črc 01, 2013 12:42 pm

Všem co se těší na imitaci popelky hlásím, že mi kožky na vzor z dalekého Irkutska právě dorazily. :D

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů