Turnaj 2014

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Turnaj 2014

Příspěvek od Maršálek » pon črc 14, 2014 6:14 am

Byl by Řád ochoten pomoci mi vést jednu disciplínu ve čtvrtek - na počest Jiřího? Mám takový nápad, který bych chtěl realizovat a zásadním pro mně je, od kdy tam bratři Teutoni budou :wink:
ACTA, NON VERBA

Pepan
Příspěvky: 60
Registrován: pon led 26, 2009 6:39 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj 2014

Příspěvek od Pepan » stř črc 16, 2014 8:27 pm

Pokusíme se dorazit jak jen nejdříve to půjde, ale nemam už ani jeden den dovolené. Takže to budu muset nějak nasloužit nebo budu mít smůlu a dorazil bych až v pátek odpoledne. Zkusím vykomunikovat nějakou pomoc bratří. Lze mi prosím napsat do SZ nebo mailu o jakou disciplínu by se jednalo?

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů