cesta na turnaj

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

cesta na turnaj

Příspěvek od Maršálek » pon zář 01, 2014 3:35 pm

Lukrécie poptává páteční odvoz z Plzně

Buďte zdrávi, přátelé,
píšu to sem asi špatně, ale nenašla jsem vhodnější vlákno, abych zjistila, zda má účast je na letošní turnaj 100%.
Jde o to, že jsem se dnes dozvěděla, že mám školní koncert s orchestrem až v Dolní Lukavici, což je jeden prdelákov za Plzní. Bůh ví, kdy se dostaneme do Plzně, a jsem si jista, že vzácný pan Dobrohost, se již nebude chtít obtěžovat mou maličkostí a znovu mne přivézt na turnaj, protože by musel jet pozdě a až v pátek. Za minulý odvoz jsem mu nesmírně vděčna
Chtěla bych tedy poprosit někoho, kdo pojede v pátek večer, a mohl by mne buď nabrat od směru z Plzně, nebo v Praze, nebo kdekoliv jinde. Protože netuším v kolik koncert skončí, tudíž nelze ani plánovat odjezd nějakou jinou variantou vlakovou, či busovou.
Ráda bych na turnaji hrála na má hudbení zlatíčka. Tedy, pakliže byste byli pro.

kontakt na Lukrécii geitz@centrum.cz
ACTA, NON VERBA

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host