Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Příspěvek od Thracus » pon dub 19, 2010 8:33 am

Ten Václav je úplně úžasnej.

Jinak budeme dávat dohromady v nadaci kurzy malování na látky. Kdyby se tu našel někdo, kdo by mi pomohl s děckama a třeba se jich na chvíli ujal dokázal bych asi do celého schovat workshop pro dvůr.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Příspěvek od Maršálek » pon dub 19, 2010 9:25 am

Thracus píše: Ten Václav je úplně úžasnej.


malovat metrovou plochou figuru není žádný kumšt, to je jenom o kbelíku barev, hromadě štětců a soudku dobrého vínka, na zapití nudy :lol: mně se nepoměrně více líbí tahle malba na klíženém plátně
Thracus píše: Kdyby se tu našel někdo, kdo by mi pomohl s děckama a třeba se jich na chvíli ujal dokázal bych asi do celého schovat workshop pro dvůr.
přiznávám, že význam téhle věty jsem nepochopil: "...dokázal bych asi do celého schovat workshop pro dvůr"
Přílohy
IMG_0142.JPG
IMG_0142.JPG (310.89 KiB) Zobrazeno 7443 x
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Příspěvek od Thracus » pon dub 19, 2010 10:20 am

Maršálek píše: přiznávám, že význam téhle věty jsem nepochopil: "...dokázal bych asi do celého schovat workshop pro dvůr"
dělám akce pro různé neziskové organizace a pod. V rámci akce kdy budeme veřejnost a děti učit malovat na hedvábí a další látky bych dokázal do programu vpašovat i ten výše zmiňovaný workshop na téma různé barvy a jejich použití. Samozřejmě že pro dvůr bez vstupu.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Příspěvek od Maršálek » pon dub 19, 2010 12:12 pm

Malování ve smyslu malování soudobými barvami, nebo malba v historii, materiály a techniky? Protože v prvním případě to učí v každém městě v rámci volnočasovek a v tom druhém je to téma na celý víkend pro uzavřenou společnost :wink:

Tím ti nechci brát elán, ale tahle společnost si buď vystačí moderními barvami (viz. Václav), nebo bude hodně náročná a pak to bude opravdu na odborné úrovni pro uzavřenou společnost a to děti, ani neodborná veřejnost neocení :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Příspěvek od Thracus » pon dub 19, 2010 12:50 pm

Já potřebuju primárně udělat to, co jak říkáš se řeší v rámci každýho volnočasovýho kroužku. realita je sice trochu jiná, ale idea podobná.
A protože mi to připadalo dost podobný i tomu, o čem je tady řeč a protože areál, kde to bude probíhat nezaberu celý, ačkoliv ho celý platit budu napadla mne tahle možnost. tedy nabídnout zda by se našli lidé, kteří by měli zájem takhle vyjet, potkat se a popovídat si. Asi ne jako úplně zavřená skupina, ale jako separátní a ne zcela veřejná část, kterou bych vykázal na venek třeba jako vzdělávávní budoucích lektorů či kýho výra.
Ale v poho. Už dávno jeden pán řekl, že když je žák najde se i učitel. Ale pokud žák není, nemá smysl hledat sen seie.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Malování na látku, látkové tapety, dekorativní látky

Příspěvek od Maršálek » pon dub 19, 2010 1:14 pm

Zrovna tohle téma je tuším plánované na jeden z oděvních seminářů a to je ta uzavřená společnost. Mimo jiné to bylo loni také součástí májového sněmu - viz. zdobení oděvu :wink:
proto také reaguji :)

už zase plkáme, zítra to promažu
ACTA, NON VERBA

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti