Design stránek

Zde se řeší hradeckydvur.net po technické a obsahové stránce, ostatní nezařaditelné dotazy, nápady na zlepšení, připomínky k článkům, žádosti o přístup k administraci...
Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » úte črc 19, 2011 11:56 am

O víkendu nám po neúspěšné výměně fotek spadla hlavní strana, na nápravě se pracuje :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » ned črc 24, 2011 8:13 pm

Hlavní strana webu je opět v provozu a na ostatní stránky o projektu postupně vkládám ilustrační fota. Všechny návrhy a připomínky jsou vítány :wink:
http://www.hradeckydvur.net/o-nas/
http://www.hradeckydvur.net/turnaj/proj ... ho-turnaje


Postupně se pokusím doplnit obrázky k přednáškám a rozšířit sekci Reálie. Opět očekávám, že se na společném projektu a prezentaci budeme společně podílet :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Paní Markéta
Příspěvky: 287
Registrován: sob pro 19, 2009 6:19 am
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Design stránek

Příspěvek od Paní Markéta » pon črc 25, 2011 1:43 pm

První fotografie, dámy na Velharticích, mají z fotografického hlediska špatnou kompozici... Šárce chybí kus hlavy a z Paní z Posadowa je tam půlka...

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » pon črc 25, 2011 7:15 pm

hledám nějakou fotku, kde budu mít co nejvíce dam pohromadě, výměna není problém :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Paní Markéta
Příspěvky: 287
Registrován: sob pro 19, 2009 6:19 am
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Design stránek

Příspěvek od Paní Markéta » pon črc 25, 2011 11:09 pm

Maršálek píše:hledám nějakou fotku, kde budu mít co nejvíce dam pohromadě, výměna není problém :wink:
Ano, taky se mi zdá výběr dam ošidný, proto jsem se do něj nepouštěla :) je tolik reprezentativních šlechtičen u dvora, a všechny na jedné fotce být nemůžou, nezávidím Ti :)
Jinak bych hlasovala třeba pro svou paní Wudy na Velharticích se džbánem, přijde mi jak z Manessu, ale to by se nedostalo na spoustu ostatních :)

P.S. i když ta fotografie taky není úplně ukázková, má "přepálené" pozadí... ale to světlo ve džbánu je kouzelné...

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » stř črc 27, 2011 6:06 am

Když to je právě ono, naposílali jste mi spousty krásných fotek, žel bohu bez výjimky jsou na nich jednotlivci, v lepším případě dvojice…
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Markéta z Rosic
Příspěvky: 226
Registrován: ned led 04, 2009 9:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Markéta z Rosic » pát črc 29, 2011 7:18 pm

Paní Markéta píše:První fotografie, dámy na Velharticích, mají z fotografického hlediska špatnou kompozici... Šárce chybí kus hlavy a z Paní z Posadowa je tam půlka...
Což ovšem není chyba "iluminátora" já jsem dodala fotku včetně šárčiné hlavy i s celou paní z Posadowa ;-)
Markéta z Rosic paní na Doubravici
Sestra pana Hechta z Rosic, manželka pana Ješka z Doubravice ;-)

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » pát črc 29, 2011 9:59 pm

Patří ti má omluva, krásná paní :wink: Nyní je to již napraveno.
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » pát črc 29, 2011 11:07 pm

postupně vytvářím nové fotogalerie z akcí, připomínky, návrhy a postřehy vítány - jsou to naše společné akce :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Markéta z Rosic
Příspěvky: 226
Registrován: ned led 04, 2009 9:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Markéta z Rosic » sob črc 30, 2011 5:45 pm

Maršálek píše:Patří ti má omluva, krásná paní :wink: Nyní je to již napraveno.
A nešla by tam dát tahle fotka "DSC_8830.JPG" co jsem ti poslala? S Klárou jsme se shodly že se nám víc líbí ta kde se díváme dolů, že nevypadá strojeně. Ta ukrojená původní byla ta s hlavami dolů, pak jste ji místo opravení toho špatného ořezu vymněnili úplně za jinou, kde se díváme do fotáku. Ale jestli se ostatním víc líbí tak kde se díváme do fotáku, tak klidně ;-)
Markéta z Rosic paní na Doubravici
Sestra pana Hechta z Rosic, manželka pana Ješka z Doubravice ;-)

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » sob črc 30, 2011 7:07 pm

napraveno :wink:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » sob črc 30, 2011 8:22 pm

konečně jsem se dostal k vytvoření fotogalerí z akcí, zatím jsem v pololetí :wink:
http://www.hradeckydvur.net/fotogalerie/
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Thracus
Příspěvky: 146
Registrován: pát bře 26, 2010 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Design stránek

Příspěvek od Thracus » sob črc 30, 2011 8:55 pm

Ahoj, moc se omlouvám, že prudim, ale vypadly ti fotky z úvodů (první na stránce fotogalerie). Ale určitě bych to shodil na Jimrama, znáš ho, kam přijde všechno kazí.
Statečnost přikazuje nikdy nerušit dané slovo. Zato moudrost přikazuje nikdy to slovo nedávat.

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » sob črc 30, 2011 9:40 pm

Nevypadly, on je tam musí dát nejvyšší ze všech adminů, Rybička, takže vyberu a pošlu mu je na vložení, nicméně Jimrama bych stejně potrestal, řekněme preventivně :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Design stránek

Příspěvek od Maršálek » pon říj 03, 2011 1:40 pm

Pokusím se zase průběžně doplnit fotogalerii z akcí . Velhartice a letošní turnaj. ocením pomoc při výběru fotek (prosím SZ). Také průběžně upravuji jednotlivé články, viz naše pojetí turnaje http://www.hradeckydvur.net/turnaj/proj ... ho-turnaje

Za ohlasy (náměty , kritiku, připomínky) budu rád, dělám to sám pro nás všechny a do toho chcete, abych organizoval naše akce, aktualizoval svou práci o odívání a napsal novou o zbrojích :wink: Sám to stíhat nebudu a vás pomoc nic nestojí, tak hybaj na to.

Kdo má zájem zřídit si profil v galerii členů dvora http://www.hradeckydvur.net/clenove/ , nechť se mi ozve SZ - jsme sice zlí elitáři a dámy znají mou profláknutou pověst, ale dá se stát členem hradeckého dvora, který považuji za nadskupinový projekt, spojující zájemce o toto období naší historie :lol:
ACTA, NON VERBA

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů