Poděkování

Odpovědět
Maršálek
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Maršálek » úte zář 19, 2017 8:31 am

Děkuji pánům i jejich družinám za vynikající atmosféru letošního turnaje. Děkuji dámám za jejich půvab a grácii, s jakým ze svých tribun ovládly turnajské kolbiště.

Velmi oceňuji ty pány, kteří se stylizovali v souladu se zvolenou rytířskou legendou.

Bylo mi ctí uspořádat spolu s vámi letošní turnaj a věřím, že bude-li zájem, chopí se někdo z vás příprav a organizace turnaje příštího :wink:
ACTA, NON VERBA

Komoří

Re: Poděkování

Příspěvek od Komoří » čtv zář 21, 2017 9:32 pm

Nemůžu, než se připojit s poděkováním všem. Bylo to super. Takovou krásnou párty ve sprše, myšleno sobota, jsem snad nikdy nezažil. :-)
Ale ne, povedlo se to, byť malé nedostatky jistě nalezne každý. Ale v celkovém pohledu mi přijde, že si tento projekt zaslouží pokračování.

A osobně?
Omlouvám se všem, kterým sem nepodal ruku při odjezdu. Všichni jste si to zasloužili, ale musel sem utéci, jinak bych dcery domu nedovezl.
A až se to všechno v hlavě porovná, jistě sem někam napíšeme, co se líbilo a co je třeba změnit. (počasí nepočítejte, to byla jen zkouška a vícekrát to nebudeme opakovat :-))

Prostě
Vivat Dvůr Královny Elišky!!!
Vae Victis!

Vladimiros Hatalmas

Příspěvek od Vladimiros Hatalmas » pát zář 22, 2017 6:22 pm

Letošní turnaj byl pro mě i mou choť skutečně velkou událostí.Tímto chci poděkovat organizačnímu týmu,díky jemuž by tato kratochvíle nebyla možna.Krásným dámam za jejich půvab,urozeným pánům za nezapomenutelné duely i hromadné souboje,své družině věrných bez kterých bych jako šlechtic nemohl fungovat...zkrátka díky všem že vás znám a mohu s vámi prožít úžasné chvíle na těchto akcích....Být prvním rytířem je nádherný pocit,protože vím že moje snaha hrát si středověk má smysl a nutí člověka se více zlepšovat a to nejen v boji....
Vivat Hradecký dvůr

Opat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Opat » stř zář 27, 2017 7:27 am

Připojuju je k poděkování vám všem, kteří jste přispěli k fajn atmosféře, bylo fajn se po pár letech vrátit :mrgreen: V tomhle ohledu speciální díky Ivanovi a Haničce, však vy víte proč :wink:
Jelikož doufám, že loňskem se mi podařilo usekat všechny dračí hlavy různých povinností, tak to snad nezakřiknu, když řeknu, že se těším zase za rok :D
God save the Queen, we mean it man, we love our Queen, God saves.
God save the Queen, we mean it man, there is no future for those Přemyslid girls!

Odpovědět