vtípky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Markvart
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 28, 2009 4:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Markvart » pon kvě 10, 2010 9:43 pm

Já ještě nemám dřevo ve vaně. :mrgreen:
Úspěch je završením a chválou díla.

Uživatelský avatar
Hecht z Rosic
Příspěvky: 203
Registrován: úte zář 30, 2008 10:52 am
Bydliště: Brno
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Hecht z Rosic » úte kvě 11, 2010 6:43 am

Já bych ještě přidal:
- Když odjíždíš na akci/vracíš se z akce, sousedé se tě ptají, jestli se stěhuješ.
...liep âne leit mac niht gesîn.
swaz du gebiutest, daz leiste ich, friundîn mîn.
...wenne wilt du wider her zuo mir?
ôwê, du füerest mîn fröude sament dir!

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » úte kvě 11, 2010 7:11 am

:lol: není nám pomoci, byl jsem se kvůli tomu poradit se známým psychiatrem a...
...nakazil jsem ho, touží jezdit s námi, právě přezkoumává svůj výpis z účtu, aby věděl, kdy asi :lol:

je to tedy infekční, stačilo opravdu krátké setkání a příznaky se projevily prakticky okamžitě :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Posadowski
Příspěvky: 316
Registrován: pon črc 28, 2008 6:35 am
Bydliště: Bohuslavice n. Met.
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Posadowski » úte kvě 11, 2010 7:28 am

Maršálek píše:je to tedy infekční, stačilo opravdu krátké setkání a příznaky se projevily prakticky okamžitě :lol:
...prostě zhradečtěl. Chudák. A všimli jste si mlynářky? U ní byl průběh extrémně rychlý... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Spakona
Příspěvky: 1213
Registrován: pát říj 09, 2009 9:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Spakona » úte kvě 11, 2010 8:11 am

Posadowski píše:
Markéta z Rosic píše:Ach jo jsem málo LH, nevstahují se na mě ty bojové záležitosti :lol:
Tak si jich tam pár přidej:
- jde kolem čalounictví a při pohledu na vystavené křeslo "To je škoda na potah, byl by z toho krásný surcot"
- na městských slavnostech u stánku s kamínky a korálky "Ne, já si ten náramek nemusím zkoušet, stejně ho nebudu nosit" ?? "No rozeberu ho na kamínky..."
- kanekalon objednává na metry a plete z něj tlusté copy, přičemž nehraje Marfušku
- obsah její truhlice má větší cenu než auto, ve kterém je vezena
- když otevře skříň, vysype se hora různobarevných látek, které na nic nejsou
- špendlíky si zapichuje do hlavy a stále žadoní o další
- má větší skříň na šaty které jsou 700 let z módy než na ty dnešní
- uprostřed prostředníčku má rozpíchaný mozol od jehly, neboť nesnáší náprstek
...
a přidám
- při zařizování bytu vybírá nábytek podle toho, jestli se do něj vejdou všechny šaty z mody (věk nerozhoduje)
- umístění inkriminovaného nábytku se podžizuje tomu, kde všude visí na zdi místo obrazů meče, šavle, kopí, halapartny, pistole a pušky, a jiné části zbroje
Radegunda dcera Kazimíra Nemravy z Chudobína
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Zatímco většina žen dělá kariéru přes žalud, já jí dělám přes žaludek

Uživatelský avatar
Michal z Havraně
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 10, 2010 11:19 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Michal z Havraně » úte kvě 11, 2010 8:42 am

Posadowski píše:
Maršálek píše:je to tedy infekční, stačilo opravdu krátké setkání a příznaky se projevily prakticky okamžitě :lol:
...prostě zhradečtěl. Chudák. A všimli jste si mlynářky? U ní byl průběh extrémně rychlý... :mrgreen:
Její vyděšený pohled, když se k ní vrhnul ctnostný rytíř Kristův by ji náležitě přivítal aseznámil se je pro mne nezapomenutelný. :D Věřím, že byla komletně asimilována a v brzku ji někde potkáme.
Když chceme, jde cokoliv... ...zvláště je-li učiněna malá poznámka v závěti ve prospěch služebníků Kristových.

Uživatelský avatar
Jitka z Dobeve
Příspěvky: 174
Registrován: pát zář 19, 2008 1:26 pm
Bydliště: Strakonice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Jitka z Dobeve » úte kvě 11, 2010 9:13 am

Myslím, že jsme s Vladanem dokonalý pár. Splňujeme všechny body, jen to dřevo ve vaně taky nemáme (ale na Libušíně jsme koupali bulavu).

A je to jasné- Posadow a Maršálek jsou bacilonosiči! :lol:

Uživatelský avatar
Markéta z Rosic
Příspěvky: 226
Registrován: ned led 04, 2009 9:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Markéta z Rosic » úte kvě 11, 2010 10:24 am

Posadowski píše:
Markéta z Rosic píše:Ach jo jsem málo LH, nevstahují se na mě ty bojové záležitosti :lol:
Tak si jich tam pár přidej:
- jde kolem čalounictví a při pohledu na vystavené křeslo "To je škoda na potah, byl by z toho krásný surcot"
- na městských slavnostech u stánku s kamínky a korálky "Ne, já si ten náramek nemusím zkoušet, stejně ho nebudu nosit" ?? "No rozeberu ho na kamínky..."
- kanekalon objednává na metry a plete z něj tlusté copy, přičemž nehraje Marfušku
- obsah její truhlice má větší cenu než auto, ve kterém je vezena
- když otevře skříň, vysype se hora různobarevných látek, které na nic nejsou
- špendlíky si zapichuje do hlavy a stále žadoní o další
- má větší skříň na šaty které jsou 700 let z módy než na ty dnešní
- uprostřed prostředníčku má rozpíchaný mozol od jehly, neboť nesnáší náprstek
...
Díky, hned se cítím líp .... :lol:
Markéta z Rosic paní na Doubravici
Sestra pana Hechta z Rosic, manželka pana Ješka z Doubravice ;-)

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » úte kvě 11, 2010 10:57 am

tak jsme se politovali :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Dášenka
Příspěvky: 132
Registrován: sob srp 02, 2008 1:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Dášenka » úte kvě 11, 2010 11:33 am

Jitka z Řepice píše:Myslím, že jsme s Vladanem dokonalý pár. Splňujeme všechny body, jen to dřevo ve vaně taky nemáme (ale na Libušíně jsme koupali bulavu).
:lol:
Dřevo ve vaně je náhodu super :D Takovej pruh špíny, jak dlouho používaná vědra neudělám ani po tejdení akci :mrgreen:
Sekery a jiné menší předměty se koupou ve svém škopíku :twisted:

A ještě mě napadlo:
- mezi sebou se nedomlouvají pomocí datumů, ale podle akcí (tj. kouknu se na to po ... /doplň akci)
- snaží se termíny porodu přizpůsobit tak, aby nekolidovaly s význačnými akcemi ;)
Markéta z Rožmberka, sezením na Horažďovicích

Uživatelský avatar
Noxter
Příspěvky: 20
Registrován: pát led 01, 2010 10:36 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Noxter » úte kvě 11, 2010 1:14 pm

Dášenka píše: - snaží se termíny porodu přizpůsobit tak, aby nekolidovaly s význačnými akcemi ;)

Dokud nebyl napsán ten poslední bod, byl jsem celou dobu v klidu...... :D

Uživatelský avatar
Ronšperk
Příspěvky: 388
Registrován: pon zář 22, 2008 6:33 am
Bydliště: Dvorec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Ronšperk » úte kvě 11, 2010 1:16 pm

Dášenka píše:- snaží se termíny porodu přizpůsobit tak, aby nekolidovaly s význačnými akcemi ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Víš že je to fakt?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Honor Supra Witam!

Uživatelský avatar
Maršálek
Příspěvky: 2349
Registrován: pon črc 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Maršálek » úte kvě 11, 2010 1:40 pm

...a nikdo z nás to nepovažuje za něco mimořádného :lol:
ACTA, NON VERBA

Uživatelský avatar
Klára ze Sádku
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 10, 2010 10:04 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vtípky

Příspěvek od Klára ze Sádku » úte kvě 11, 2010 1:43 pm

Maršálek píše:...a nikdo z nás to nepovažuje za něco mimořádného :lol:

To je na tom to "nejhorší".. :wink:
On est snobs et c'est bon.

Uživatelský avatar
Posadowski
Příspěvky: 316
Registrován: pon črc 28, 2008 6:35 am
Bydliště: Bohuslavice n. Met.
Kontaktovat uživatele:

Re: vtípky

Příspěvek od Posadowski » úte kvě 11, 2010 1:55 pm

Ronšperk píše:Víš že je to fakt?
A doma v kuchyni mám už čtvrtým rokem vytištěnou iluminací zdobený papír nazvaný víkendovník se seznamem víkendů a k nim napsaných akcí... Když se mě někdo ptá a co děláte za měsíc o víkendu, když nejsem doma, krčím rameny...

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host